Portal Del Callvu
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Portal Del Callvu Azul hotel is gelegen op ongeveer 4 km van Capilla Stella Maris en op ongeveer 15 minuten rijden naar Facultad de Agronomia -Anexo Chacra. Het hotel beschikt over een privéparkeerplaats ter plekke.
De 16 kamers van het comfortabele hotel zijn voorzien van gemakken zoals airconditioning en een flatscreen TV met satellietzenders. Sommige kamers beschikken over een bubbelbad. Ze zijn uitgerust met privébadkamers. Tijdens een verblijf in Portal Del Callvu kunnen gasten van uitzicht op het zwembad genieten.
Elke ochtend begint met een heerlijk continentaal buffet ontbijt. Één van de horecagelegenheden hier is de 24-uurs bar.
- Locale bezienswaardigheiden
- Facultad de Agronomia -Anexo Chacra1806 km
- Capilla Stella Maris4710 km
- Luchthavens
- Luchthaven Héroes De Malvinas81 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Héroes De Malvinas van Portal Del Callvu hotel?
Er is een 85 km afstand tussen Héroes De Malvinas en Portal Del Callvu hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Portal Del Callvu hotel parkeren?
Portal Del Callvu hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt bij de prijs inbegrepen in Portal Del Callvu hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Portal Del Callvu hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Portal Del Callvu hotel uitchecken?
Klanten van Portal Del Callvu hotel moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Azul?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Azul is $107. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Azul?
Gasten van dit hotel in Azul kunnen betalen met Visa en American Express. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Portal Del Callvu hotel?
In Portal Del Callvu hotel kunnen gasten uit Standaard Suite, Deluxe Junior Suite en Standaard Double Kamer kiezen. - ❓
Wat voor soort zwembad is er bij dit hotel in Azul?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Azul.